top of page

İç Eğitmenlik Programı - Cinsel İstismar Nedir ve Nasıl Önlenir?

Güncelleme tarihi: 6 May✨ JCI İzmir İç Eğitmen Programı- Sosyal Sorumluluk Günü ile kaldığı yerden devam ediyor! ✨


İç Eğitmenlik Programı, yerel organizasyonun üye ve aday üyelerinin JCI’ın dört fırsat alanından biri olan Bireysel Gelişim alanında sadece faydalanan değil aynı zamanda fayda sağlayan olmak, üye ve aday üyelerin sahne ve eğitim verme alanında deneyim sahibi olmaları ve JCI İzmir 2024 mottosu olan “Inspire The Leaders” çerçevesinde hem ilham vermeyi hem de katılımcıların ilham olmasını sağlamak üzerine tasarlanmıştır.


Program kapsamında ikinci eğitimimiz olan Sosyal Sorumluluk Günü’nde;

• Cinsel İstismar Nedir ve Nasıl Önlenir? (Uzman Psikolog- Cinsel Terapist Toğrul Salamzade)


Konusunda Uzman Psikolog Toğrul Salamzade doğru bakış açısıyla böylesi önemli toplumsal bir konuyu irdeleyip bizleri bilgilendirecek. Kendi dönemimiz ve gelecek nesillerin doğru bilgilendirilmesi adına kendisinin sunacağı eğitime hepinizin katılımlarını bekliyoruz.


🗓️ Etkinliğimiz 7 Mayıs Salı günü

⏰Saat 19:30 'da IZQ Girişimcilik Merkezindedir.

Etkinlik Ücreti: 220,00 TL’dir.
As part of the Internal Trainer Program, our second training session will focus on Social Responsibility Day:• What is Sexual Abuse and How to Prevent It? (Expert Psychologist - Sexual Therapist Toğrul Salamzade)Expert Psychologist Toğrul Salamzade will delve into this crucial societal issue with the right perspective to enlighten us. We invite all of you to participate in his training session for the accurate education of our generation and future generations.The event will take place at IZQ Entrepreneurship Center on Tuesday, May 7th.


Comments


bottom of page