top of page

İş Dünyası ve Girişimcilik Komisyonu Oluşturma ve Planlama ToplantısıSevgili JCI İzmir Üye ve Aday Üyelerimiz,


Yeni bir döneme adım atarken, JCI İzmir olarak 2024 projeleri ve hedefleriyle sizlerle bir araya gelmekten büyük bir heyecan duyuyoruz. Bildiğiniz gibi, İş Dünyası ve Girişimcilik, derneğimizin temel taşlarından biridir ve bu alandaki başarıları birlikte yaşamak ve geliştirmek istiyoruz. Planladığımız projeleri yönetmek için direktörlükler ve COC ekipleri oluşturmayı düşünüyoruz. Aynı zamanda, bu alandaki potansiyeli daha da artıracak yeni fikirleri tartışmak ve hayata geçirmek amacıyla bir komisyon kurmayı hedefliyoruz.


22 Ocak 2024 tarihinde, İzmir Kültür ve Sanat Fabrikası'nda gerçekleşecek toplantımıza, katılımınızı bekliyoruz.

Saat 19.00'da başlayacak etkinliğimize tüm üyelerimizi ve aday üyelerimizi davet ediyoruz. 🙌🏻


Birlikte daha güçlü, daha yaratıcı ve daha başarılı bir dönem geçirmeyi dört gözle bekliyoruz. 🚀
Dear JCI Izmir Members and Prospective Members,


As we embark on a new term, we are thrilled to come together with you to discuss the 2024 projects and goals of JCI Izmir. As you know, Business and Entrepreneurship are fundamental pillars of our organization, and we aim to share and enhance successes in this area collectively. We are planning to form directorates and COC teams to manage the projects we have in mind. Additionally, we aspire to establish a commission to discuss and implement new ideas that will further elevate the potential in this field.


We invite all our members and prospective members to our meeting, which will take place at Izmir Culture and Arts Factory on January 22, 2024.

The event will commence at 7:00 PM. 🙌🏻


We look forward to having all of you at the event as we aim to have a stronger, more creative, and successful term together. 🚀


Comentários


bottom of page