top of page

JCI Liderleri Yeni Nesil Yöneticilik Yetkinliklerini Güçlendiriyor

JCI Türkiye, sürdürülebilir iş birlikleri kurmak için yaptığı çalışmalar sonunda, Mayıs ayında yeni bir paydaşlığa imza attı. JCI'ın globalde de partnerliğini yürüten World Class Manager yönetici gelişim programıyla, ulusal çapta kapsamı genişletilmiş çerçevede bir anlaşmaya gidilmesi noktasında anlaşmaya varıldı.


Global Growth Institute (GGI) tarafından oluşturulan bu program sayesinde, bir organizasyonun başarısının can damarı olan lider & ekip ilişkisine odaklanıldı. Birinci Sınıf Yönetici Programı ile önerilen eylemler JCI liderlerini dünya standartlarında bir eğitim programına kavuşmasını sağladı.


Ulusal yönetim ve şube başkanlarımız için eğitim içeriği ve modülleri, GGI tarafından hazırlanmış olan 12 haftalık eğitim programı Eylül ayında tamamlandı. Liderlerimize oluşturulan bu özel program ile başkanlık deneyimlerinde yardımcı olacak günümüz yeni nesil yönetici yetkinliklerinin desteklenmesi sağlandı.


World Class Manager Hakkında

Dünyanın lider kuruluşlarının yöneticileri, ekip üyelerine yaptıkları yatırımları en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olmak için The Global Growth Institute (GGI)’u iş ortağı olarak seçiyor. Geçtiğimiz 20 yıl boyunca GGI kurucu ortakları, dünya çapında 600'den fazla şirket CEO'su, liderlik ekibi ve 1000'den fazla yönetici ile bu alanda çalışmalar gerçekleştirdi. 2016 sonbaharında World Class Manager | Birinci Sınıf Yönetici programı başlatıldı ve şu anda 18 ülkede faaliyet gösteriyor.Comentários


bottom of page