top of page

Yaratıcı Liderlik Zirvesi 26-27-28 Nisan
JCI İzmir herkese merhaba,


Sınırlar, sadece zihnimizin bize koyduğu engellerdir. "Push the limits" mottosuyla yola çıkan Yaratıcı Liderlik Zirvesi, bu sınırların ötesine geçmeyi ve içimizdeki yaratıcı gücü açığa çıkarmayı hedefliyor.


26-28 Nisan tarihleri arasında, Palm Wings Ephesus Resort & Hotel'de gerçekleşecek olan bu heyecan verici zirve, girişimcilik dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getiriyor. Sizi, sınırlarınızı zorlayarak özündeki yaratıcı potansiyeli ortaya çıkarmaya ve cesur adımlar atmaya davet ediyor!


Yaratıcı Liderlik Zirvesi, ilham veren konuşmalar, paneller, eğitim ve atölyelerle liderlik becerilerinizi güçlendirmeniz için eşsiz bir fırsat sunuyor.


CYE (Creative Young Entrepreneur) yarışmasının finalinin de gerçekleştirileceği bu zirvede, girişimcilerin yaratıcı girişimleri sunulacak. Finale kalan dört yarışmacı, katılımcılar ve yatırımcılar önünde rekabet ederek büyük bir deneyim yaşayacaklar.

Zirvenin son gününde, tarihi Efes'i keşfetmek için unutulmaz bir fırsat sizleri bekliyor. Eşsiz bir deneyimle tarihin derinliklerine yolculuk yapacak ve kültürel zenginliklerle dolu anılar biriktireceksiniz.


Sınırlarınızı zorlayarak içsel yaratıcılığınızı açığa çıkarın ve Yaratıcı Liderlik Zirvesi'ne katılarak kendi hikayenizin lideri olun! Kaydınızı hemen yaptırın ve bu heyecan verici yolculuğa adım atın!


20 ŞUBAT'A KADAR ERKEN KAYIT AVANTAJINDAN faydalanabilirsiniz! Bu fırsatı kaçırmayın ve katılım için hemen kaydolun! İvedilikle harekete geçin, çünkü erken kayıt avantajı sadece kısıtlı bir kontenjan ve kısa bir süre için geçerlidir!


Comments


bottom of page