top of page
acelya-bac-site.png

AÇELYA BAÇ

JCI İzmir Yönetim Kurulu Başkanı

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Başkanın Mesajı

Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği, Kuruluşundan bu yana geçen 100 yılı aşkın sürede, “Aktif vatandaşlar için önde gelen küresel ağ olmak” vizyonuyla bireyi ve toplumu geliştirici projeler ortaya çıkarmıştır.

JCI izmir olarak kuruluşumuzdan bu yana varlık sebebimize bağlı kalarak, UNDP hedefleri ile pek çok projeye ve etkinliğe imza attık. Paydaşı olduğumuz sivil toplum örgütleri, üniversiteler, belediyeler ve daha bir çok kuruluş ile bireysel ve toplumsal gelişimi gözönüne alarak farkındalık seminerleri gerçekleştirdik.

29. Dönemimize bir araya gelemediğimiz, iş hayatlarımızın, sosyal alanlarımızın etkilendiği bir dönemde başladık. Tüm zorlukları beraber aşacağımıza inandığım Yönetim Kurulum ile her gelen başkanın çıtayı daha yukarıya taşıdığı JCI İzmir için bayrağı daha yukarılara taşımak için çaba göstereceğiz.

2021/2022 döneminde JCI izmir üyelerinin teveccühü ile devraldığımız görevimizde farkındalık yaratarak, değişimi ve öğrenmeyi vizyon edinerek devam edeceğiz. 

Bizler bu gelişim ve öğrenimin bize katacağı değişimi ele alarak mottomuzu “Değişim bizimle başlar” olarak belirledik. On yıllardır olduğu gibi bu dönemde de JCI vizyonu ışığında genç liderler yetiştirmek, güzel değişimler yaratmak adına bir değişim ve gelişim süreci ile elimizden geleni yapacağız.

JCI İzmir’in kurulduğu günden bugüne kadar gelişen, değişen ve büyüyen yüzünü örnek alarak yönetim kurulum önderliğinde gidecek Komite Başkanlıkları ile yolculuğumuzu sürdüreceğiz. 

2021/2022 döneminde görev alan tüm yönetim kurulu ve denetim kurulu üyelerime, komite başkanlarıma, tüm proje ve etkinlik direktörlerime hayırlı olmasını diliyor, şimdiden bu değerli mirasa kattıkları emekleri için teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,


AÇELYA BAÇ
JCI İzmir Yönetim Kurulu Başkanı

bottom of page